قیمت بستنی ساز خانگی

قیمت بستنی ساز خانگی در این مرکز فروش به همراه گارانتی بسیار مقرون به صرفه میباشد.دستگاه بستنی ساز خانگی در عرض چند دقیقه برای شما یک بستنی یخی خوشمزه و خانگی می سازد. این لیوان جادویی با بهره گیری از علم روز دنیا توانسته است نیاز شما را برای تهیه فوری بستنی یخی برآورده سازد.

قیمت جنس درجه یک گارانتی دار:18000 هزار تومان

قیمت بستنی ساز خانگی

لیوان بستنی ساز خانگی زوکو ZOKU امکان تهیه آسان بستنی یخی و یخ در بهشت را در مدت کوتاهی برای شما فراهم می سازد. طراحی این لیوان بسیار خلاقانه می باشد و از یک محفظه دو جداره تشکیل شده که داخل این محفظه مایعی حساس به حرارتی و سرما وجود دارد و با قرار دادن آن در فریزر این مایع یخ میزند ، با ریخت مواد بستنی و شربت درون لیوان زوکو ، سرمای ذخیره شده در مایع دوجداره به سرعت به مواد بستنی انتقال پیدا می کند و باعث یخ بستن مواد می شود. از لیوان زوکو برای نوشیدن آب خنک ، شربت و . . . نیز می توانید استفاده نمایید.

قیمت بستنی ساز خانگی اصل

نحوه عملکرد لیوان بستنی ساز زوکو:

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که عملکرد لیوان زوکو چه گونه است و به چه شکل باعث یخ بستن مواد بستنی داخل لیوان می شود. لیون بستنی ساز زوکو دارای 3 قسمت اصلی می باشد:

1 عدد لیوان لاکی
1 عدد محفظه دو جداره
1 عدد قاشق مخصوص

بستنی ساز خانگی

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید محفظه دو جداره درون لیوان لاکی قرار می گرد و این باعث از کاهش از دست رفتن سرما می شود . درون محفظه دو جداره مایعی مخصوص قرار داده شده که با تکان دادن لیوان می توانید از وجود آن پی ببرید. این مایع در طعم بستنی هیچ تاثیری ندارد و هیچ وقت از درون محفظه دو جداره خارج نمی شود و وارد مواد بستنی شما نخواهد شد.

بستنی ساز خانگی زوکو

مایع درون محفظه دوجداره خاصیتی منحصر به فرد دارد و سرما را به سرعت به خود جذب می کند و با قرار دادن آن در فریزر سریعاٌ یخ می زند و برعکس به سرعت سرما را به مایع بستنی انتقال می دهد و در عرض چند دقیقه مواد بستنی یخ زده و باعث تهیه یخ در بهشت و بستنی یخی می شود. برای تسریع در یخ زدن مواد بستنی با قاشق مخصوص مواد بستنی را به صورت متوالی جا به جا کنید.

بستنی ساز خانگی آبی رنگ

نحوه استفاده از لیوان بستنی ساز زوکو:

ابتدا محفظه دو جداره لیوان زوکو را به مدت 5 ساعت درون فریزر قرار دهید.
بعد از خارج کردن محفظه دو جداره از فریزر مواد بستنی را درون محفظه دوجداره بریزید.
محفظه دو جداره را درون لیوان لاکی قرار دهید.
به آرامی با قاشق مواد بستنی را هم بزنید.
بعد از چند دقیقه بستنی شما یخ می زند.
حالا شما یک لیوان بستنی یخی خوشمزه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *